Grupa na FACEBOOKU---> Nasza grupa na Facebooku <---Regulamin Forum TCS

Zapoznaj się z tym regulaminem. Jest on bardzo ważny ułatwi Nam wszystkim życie na Forum TCS.

Moderatorzy: Wyspa, JUREK, Przemo78

Zablokowany
JUREK
Żonaty MGR Szulek
Posty: 16095
Rejestracja: śr lis 05, 2003 9:21 pm
Auto: Vier Ringe
gadu: 5200680
Lokalizacja: Siedlce

Regulamin Forum TCS

Post autor: JUREK » śr lis 05, 2003 11:06 pm

1.Proszę wszystkich o przestrzeganie porządku pisania postów czyli: jeśli temat jest techniczny to proszę tam go kierować, nie na forum główne. W przeciwnym razie posty będą przesuwane przez moderatorów w zależności od ich zawartości.

2. Moderatorzy mają prawo do zamykania, edytowania i usuwania (przypadki ekstremalne) postów jeśli tylko stwierdzą, że jest taka potrzeba.

3. Na forum obowiązuje regulamin, z którym należało się zapoznać przed rejstracja i stosować sie do niego.

4. Na forum nie dozwolone jest publiczne obrażanie innych uczestników, jeśli chcecie komuś zwrócić obraźliwą uwagę, należy do tego używać tylko i wyłącznie maila, jeśli będzie innaczej proszę skontaktować się z moderatorami podając link do wypowiedzi uczestnika forum. Nie dozwolone jest cytowanie prywatnych wiadomości na forum publicznym

5. Za nieprzystosowanie się do regulaminu wysyłane jest za pierwszym razem ostrzeżenie przez moderatorów, za drugim post może zostać usunięty a osoba, która go napisała zablokowana.

6. Jeśli ktoś nagminnie będzie łamał te ustalenia zostanie odebrane mu prawo do przeglądania tego forum.

7. Każda sprawa przedstawiona moderatorom będzie uważnie rozpatrzona, więc odpowiedź może nie być natychmiastowa.

8. Jeśli użytkownicy forum skierują sprawę do moderatorów o usunięcie użytkownika z forum za łamanie regulaminu, cóż pozostaje tylko modlitwa .

9. Posty należy pisać w odpowiednich tematach. Czyli jak chcesz coś sprzedać to pisz to w temacie "Kupno, sprzedaż, zamiana...". W przeciwnym razie post może zostać usunięty

10. W temacie "Kupno, sprzedaż, zamiana..." proszę nie prowadzić negocjacji. Należy także podać kontakt siebie (np numer GG, telefon, e-mail)

11. Nasza osobista prośba proszę o ograniczenie się z przeklinaniem, żeby nie było postów typu ku... po h... itd. oraz treści pornograficznych. Osoba wypowiadająca się przy uzyciu słów nie cenzuralnych niech spojrzy na pkt 8.

12. Regulamin dotyczy wszystkich osób udzielajcych sie na forum. W przypadku jego łamania mogą zostać zastosowane pkt 2,6,8.

13. Zakaz używania 2 nicków przez jedna osobę. Jeśli coś takiego nastąpi oba nicki zostaną zablokowane bez ostrzeżenia.

REGULAMIN OBOWIĄZUJE OD 05.11.2003 r.
Może zostać zmodyfikowany, gdyby pojawiły się jakieś nieścisłości. :wink:

:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zablokowany